Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lozana me pishinë për fëmijë

Lozana
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lozana në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Movenpick Hotel Lausanne
Movenpick Hotel Lausanne
Movenpick Hotel Lausanne
Hotel
Zvicra, Lozana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel de la Paix
Hotel de la Paix
Hotel de la Paix
Hotel
Zvicra, Lozana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Royal Savoy Hotel & Spa
Royal Savoy Hotel & Spa
Royal Savoy Hotel & Spa
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Lozana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Angleterre & Residence
Hotel Angleterre & Residence
Hotel Angleterre & Residence
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Lozana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel des Voyageurs Boutique
Hotel des Voyageurs Boutique
Hotel des Voyageurs Boutique
8.9 E mirë
Hotel
Zvicra, Lozana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Dush
 • Mikpritje për kafshë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.