Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lansi, Zvicra

Lansi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
ibis Geneve Petit Lancy
ibis Geneve Petit Lancy
ibis Geneve Petit Lancy
8.4 E mirë
Hotel
Zvicra, Lansi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
ibis budget Geneve Petit-Lancy
ibis budget Geneve Petit-Lancy
ibis budget Geneve Petit-Lancy
7.7 Mesatare
Hotel
Zvicra, Lansi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
Ramada Encore Geneva
Ramada Encore Geneva
Ramada Encore Geneva
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Lansi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Chez Maman Hotel & Restaurant
Chez Maman Hotel & Restaurant
Chez Maman Hotel & Restaurant
8.4 E mirë
Hotel
Zvicra, Lansi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.