Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gjenevës me pishinë për fëmijë

Gjenevës
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 32 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Gjenevës në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Nash Airport Hotel
Nash Airport Hotel
Nash Airport Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Royal Manotel
Royal Manotel
Royal Manotel
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Movenpick Hotel & Casino Geneva
Movenpick Hotel & Casino Geneva
Movenpick Hotel & Casino Geneva
7.7 Mesatare
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Geneve Centre
Novotel Geneve Centre
Novotel Geneve Centre
8.0 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Warwick Geneva
Warwick Geneva
Warwick Geneva
8.0 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
N'vY Manotel
N'vY Manotel
N'vY Manotel
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Auteuil Manotel
Auteuil Manotel
Auteuil Manotel
8.0 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Bristol Geneva
Hotel Bristol Geneva
Hotel Bristol Geneva
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Rotary Geneva - MGallery
Hotel Rotary Geneva - MGallery
Hotel Rotary Geneva - MGallery
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Fairmont Grand Hotel Geneva
Fairmont Grand Hotel Geneva
Fairmont Grand Hotel Geneva
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eastwest Hotel
Eastwest Hotel
Eastwest Hotel
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Metropole Geneve
Hotel Metropole Geneve
Hotel Metropole Geneve
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
InterContinental Geneva
InterContinental Geneva
InterContinental Geneva
8.5 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Jacuzzi
Hotel Century Geneva
Hotel Century Geneva
Hotel Century Geneva
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
The Ambassador
The Ambassador
The Ambassador
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
President Wilson - A Luxury Collection Hotel
President Wilson - A Luxury Collection Hotel
President Wilson - A Luxury Collection Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel d'Angleterre Geneva
Hotel d'Angleterre Geneva
Hotel d'Angleterre Geneva
8.9 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mandarin Oriental Geneva
Mandarin Oriental Geneva
Mandarin Oriental Geneva
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Les Armures
Les Armures
Les Armures
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Four Seasons Hotel des Bergues Geneva
Four Seasons Hotel des Bergues Geneva
Four Seasons Hotel des Bergues Geneva
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Gjenevës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.