Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Crans-Montana me pishinë për fëmijë

Crans-Montana
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Crans-Montana në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Helvetia Intergolf
Hotel Helvetia Intergolf
Hotel Helvetia Intergolf
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Crans Ambassador
Crans Ambassador
Crans Ambassador
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Art de Vivre
Hotel Art de Vivre
Hotel Art de Vivre
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Hostellerie du Pas de l'Ours Relais et Chateaux
Hostellerie du Pas de l'Ours Relais et Chateaux
Hostellerie du Pas de l'Ours Relais et Chateaux
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hotel du Golf & Palace
Grand Hotel du Golf & Palace
Grand Hotel du Golf & Palace
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Guarda Golf Hotel & Residences
Guarda Golf Hotel & Residences
Guarda Golf Hotel & Residences
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Royal Crans-Montana
Hotel Royal Crans-Montana
Hotel Royal Crans-Montana
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Grand Hotel du Parc
Grand Hotel du Parc
Grand Hotel du Parc
7.6 Mesatare
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Restaurant le Mont Paisible Superieur
Hotel Restaurant le Mont Paisible Superieur
Hotel Restaurant le Mont Paisible Superieur
8.7 E mirë
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Crans-Montana Youth Hostel
Crans-Montana Youth Hostel
Crans-Montana Youth Hostel
8.4 E mirë
Hostel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
Aida-castel Montana
Aida-castel Montana
Aida-castel Montana
Hotel
Zvicra, Crans-Montana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.