Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kur, Zvicra

Kur
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
ABC Swiss Quality Hotel
ABC Swiss Quality Hotel
ABC Swiss Quality Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Stern Chur
Hotel Stern Chur
Hotel Stern Chur
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
ibis Chur
ibis Chur
ibis Chur
7.4 Mesatare
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ambiente Hotel Freieck
Ambiente Hotel Freieck
Ambiente Hotel Freieck
8.5 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Post
Hotel Post
Hotel Post
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Drei Konige Chur
Hotel Drei Konige Chur
Hotel Drei Konige Chur
7.6 Mesatare
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Franziskaner Chur
Hotel Franziskaner Chur
Hotel Franziskaner Chur
7.5 Mesatare
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Internet i shpejtë
 • TV
Mercure Chur City West
Mercure Chur City West
Mercure Chur City West
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Chur
Hotel Chur
Hotel Chur
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Sommerau
Hotel Sommerau
Hotel Sommerau
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Zunfthaus zur Rebleuten
Zunfthaus zur Rebleuten
Zunfthaus zur Rebleuten
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
VIVA Hostel Chur
VIVA Hostel Chur
VIVA Hostel Chur
Hostel
Zvicra, Kur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Internet i shpejtë
 • Dhomat pa duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.