Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Berne me diskoteka dhe nate.

Berne
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Berne 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Berne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
Unique Hotel Innere Enge
Unique Hotel Innere Enge
Unique Hotel Innere Enge
8.7 E mirë
Hotel
Zvicra, Berne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Sorell Hotel Ador
Sorell Hotel Ador
Sorell Hotel Ador
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Berne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Sorell Hotel Arabelle
Sorell Hotel Arabelle
Sorell Hotel Arabelle
7.9 Mesatare
Hotel
Zvicra, Berne
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.