Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bazel me pishinë për fëmijë

Bazel
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bazel në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Pullman Basel Europe
Pullman Basel Europe
Pullman Basel Europe
8.7 E mirë
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Spalentor
Hotel Spalentor
Hotel Spalentor
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel D - Design Hotel
Hotel D - Design Hotel
Hotel D - Design Hotel
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Sorell Hotel Merian
Sorell Hotel Merian
Sorell Hotel Merian
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Dorint Hotel Basel
Dorint Hotel Basel
Dorint Hotel Basel
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Radisson Blu Hotel Basel
Radisson Blu Hotel Basel
Radisson Blu Hotel Basel
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Grand Hotel Les Trois Rois
Grand Hotel Les Trois Rois
Grand Hotel Les Trois Rois
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Metropol Hotel Basel
Metropol Hotel Basel
Metropol Hotel Basel
7.8 Mesatare
Hotel
Zvicra, Bazel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Airport Hotel Basel - Convenient & Friendly
Airport Hotel Basel - Convenient & Friendly
Airport Hotel Basel - Convenient & Friendly
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Gast - und Kulturhaus Der Teufelhof Basel
Gast - und Kulturhaus Der Teufelhof Basel
Gast - und Kulturhaus Der Teufelhof Basel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.