Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vastervik, Suedia

Vastervik
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Best Western Plus Vasterviks Stadshotell
Best Western Plus Vasterviks Stadshotell
Best Western Plus Vasterviks Stadshotell
8.2 E mirë
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
KustCamp Gamleby
KustCamp Gamleby
KustCamp Gamleby
Parku i Pushimeve/Kampi
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
19.4 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Saunë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Slottsholmen
Slottsholmen
Slottsholmen
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hotell Fangelset
Hotell Fangelset
Hotell Fangelset
7.8 Mesatare
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotell Park
Hotell Park
Hotell Park
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Sure Hotel by Best Western Centralhotellet
Sure Hotel by Best Western Centralhotellet
Sure Hotel by Best Western Centralhotellet
8.3 E mirë
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Granso Slott Hotel & Spa
Granso Slott Hotel & Spa
Granso Slott Hotel & Spa
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotell Kungsljus
Hotell Kungsljus
Hotell Kungsljus
8.4 E mirë
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Ashensor / Lift
 • Saunë
 • Fotokopjuesi
Lilla Hotellet Vastervik
Lilla Hotellet Vastervik
Lilla Hotellet Vastervik
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Lilla Sandereds Gard
Lilla Sandereds Gard
Lilla Sandereds Gard
Dhoma pushimesh
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
22.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
Vasterviks Citylagenheter
Vasterviks Citylagenheter
Vasterviks Citylagenheter
Apartament
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Herrgards Hotell Gyllene Hasten
Herrgards Hotell Gyllene Hasten
Herrgards Hotell Gyllene Hasten
Hotel
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
 • Depozitimi i bagazheve
Langsjon Stugor & Camping
Parku i Pushimeve/Kampi
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
21.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Blankaholms Bad och Naturcamping
Parku i Pushimeve/Kampi
Suedia, Vastervik
Largësia nga qendra e qytetit:
20.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.