Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Stokholm me pishinë për fëmijë

Stokholm
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Stokholm në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Waterfront Hotel
Radisson Blu Waterfront Hotel
Radisson Blu Waterfront Hotel
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hilton Stockholm Slussen Hotel
Hilton Stockholm Slussen Hotel
Hilton Stockholm Slussen Hotel
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Grand Hotel Stockholm
Grand Hotel Stockholm
Grand Hotel Stockholm
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elite Palace Hotel Stockholm
Elite Palace Hotel Stockholm
Elite Palace Hotel Stockholm
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Nobis Hotel
Nobis Hotel
Nobis Hotel
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Pop House Hotel
Pop House Hotel
Pop House Hotel
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Diplomat Stockholm
Hotel Diplomat Stockholm
Hotel Diplomat Stockholm
8.5 E mirë
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Villa Kallhagen
Villa Kallhagen
Villa Kallhagen
8.6 E mirë
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Lydmar Hotel
Lydmar Hotel
Lydmar Hotel
Hotel
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Collectors Victory Apartments
Collectors Victory Apartments
Collectors Victory Apartments
8.4 E mirë
Apartament
Suedia, Stokholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.