Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kristianstad, Suedia

Kristianstad
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Best Western Hotel Anno 1937
Best Western Hotel Anno 1937
Best Western Hotel Anno 1937
7.5 Mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Stadshotellet Kristianstad
Stadshotellet Kristianstad
Stadshotellet Kristianstad
7.1 Mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
First Hotel Christian IV
First Hotel Christian IV
First Hotel Christian IV
8.0 E mirë
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Quality Hotel Grand Kristianstad
Quality Hotel Grand Kristianstad
Quality Hotel Grand Kristianstad
7.5 Mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotell Bishops Arms
Hotell Bishops Arms
Hotell Bishops Arms
7.6 Mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Duxiana Kristianstad
Hotel Duxiana Kristianstad
Hotel Duxiana Kristianstad
7.4 Mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Annas Hotell
Annas Hotell
Annas Hotell
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kong Christians Bed & Breakfast
Kong Christians Bed & Breakfast
Kong Christians Bed & Breakfast
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Vivans Bed and Self catering
Vivans Bed and Self catering
Vivans Bed and Self catering
7.2 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
Wramsta B&B
Wramsta B&B
Wramsta B&B
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
14.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Nordana Gard
Nordana Gard
Nordana Gard
Dhoma pushimesh
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Cocoon Meetings
Cocoon Meetings
Cocoon Meetings
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
22.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Jacuzzi
 • Ecje
Korsbarsgarden Rum & Frukost
Korsbarsgarden Rum & Frukost
Korsbarsgarden Rum & Frukost
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
26.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Parkimi
 • E vendosur
 • Dush
 • Banjë private
Araslov Golf & Resort
Araslov Golf & Resort
Araslov Golf & Resort
Hotel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
Room In Ekestad
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Karraton Vandrarhem
Karraton Vandrarhem
Karraton Vandrarhem
8.0 E mirë
Hostel
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
The Old Henhouse
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
19.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Degebergagarden B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
21.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Mikpritje për kafshë
 • Peshkimi
Sanddala Bed & Breakfast
8.0 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
14.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Arrods Bostalle B&B
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Suedia, Kristianstad
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.