Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Katrineholm, Suedia

Katrineholm
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ladan Katrineholm
Apartament
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Best Western Hotel Statt Katrineholm
Best Western Hotel Statt Katrineholm
Best Western Hotel Statt Katrineholm
Hotel
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Ekbacken Vandrarhem
Ekbacken Vandrarhem
Ekbacken Vandrarhem
Hostel
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Banjo e përbashkët
 • Fotokopjuesi
Hotel Kungsbacken
Hotel Kungsbacken
Hotel Kungsbacken
Hotel
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Stora Djulo Vandrarhem
Stora Djulo Vandrarhem
Stora Djulo Vandrarhem
Hostel
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Pishinë
 • Ecje
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
Bjornasen Bear Hill
Dhoma pushimesh
Suedia, Katrineholm
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.