Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Jarfalla, Suedia

Jarfalla
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Welcome Hotel Barkarby
Welcome Hotel Barkarby
Welcome Hotel Barkarby
7.7 Mesatare
Hotel
Suedia, Jarfalla
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Gorvalns Slott
Gorvalns Slott
Gorvalns Slott
8.5 E mirë
Hotel
Suedia, Jarfalla
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
HOOM Home & Hotel
HOOM Home & Hotel
HOOM Home & Hotel
7.4 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Suedia, Jarfalla
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Golden Hostel Jarfalla
Hostel
Suedia, Jarfalla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Kallhaellsbaden Vandrarhem
Hostel
Suedia, Jarfalla
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Zbardhja
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Saunë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.