Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bastadi, Suedia

Bastadi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Skansen Bastad
Hotel Skansen Bastad
Hotel Skansen Bastad
7.9 Mesatare
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotell och Restaurang Hovs Hallar
Hotell och Restaurang Hovs Hallar
Hotell och Restaurang Hovs Hallar
8.0 E mirë
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rasta Hallandsasen
Rasta Hallandsasen
Rasta Hallandsasen
8.0 E mirë
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Riviera Strand
Hotel Riviera Strand
Hotel Riviera Strand
8.4 E mirë
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Enehall Pensionat
Enehall Pensionat
Enehall Pensionat
7.5 Mesatare
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ramsjogard Hotell
Ramsjogard Hotell
Ramsjogard Hotell
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Akagardens Lodge
Akagardens Lodge
Akagardens Lodge
Vila
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Jacuzzi
Bjare Golfklubb Hotel & Lodge
Bjare Golfklubb Hotel & Lodge
Bjare Golfklubb Hotel & Lodge
8.3 E mirë
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Saunë
 • Dyqanet
Holiday Home Liden
Vila
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Dhoma takimesh
 • Aktivitetet në ujë
SOEDER Countryhouse & Kitchen
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Suedia, Bastadi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
 • Saunë
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.