Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Surinami

Paramaribo
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 45 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Eco Torarica
Eco Torarica
Eco Torarica
7.8 Mesatare
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Torarica and Casino
Hotel Torarica and Casino
Hotel Torarica and Casino
7.6 Mesatare
Resort
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Royal Torarica
Royal Torarica
Royal Torarica
7.8 Mesatare
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Courtyard by Marriott Paramaribo
Courtyard by Marriott Paramaribo
Courtyard by Marriott Paramaribo
7.7 Mesatare
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ramada by Wyndham Princess Paramaribo
Ramada by Wyndham Princess Paramaribo
Ramada by Wyndham Princess Paramaribo
8.0 E mirë
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Palacio
Hotel Palacio
Hotel Palacio
8.0 E mirë
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Guesthouse AlbergoAlberga
Guesthouse AlbergoAlberga
Guesthouse AlbergoAlberga
7.5 Mesatare
Han
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Kekemba Resort Paramaribo
Kekemba Resort Paramaribo
Kekemba Resort Paramaribo
8.5 E mirë
Resort
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Guesthouse Amice
Guesthouse Amice
Guesthouse Amice
6.8 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Sheva Hotel
Sheva Hotel
Sheva Hotel
5.9
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Greenheart Hotel
Greenheart Hotel
Greenheart Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rachel's Apartments
Rachel's Apartments
Rachel's Apartments
Apartament
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Jacana Amazon Wellness Resort
Jacana Amazon Wellness Resort
Jacana Amazon Wellness Resort
6.7 Më poshtë mesatare
Resort
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Holland Lodge Paramaribo
Holland Lodge Paramaribo
Holland Lodge Paramaribo
8.3 E mirë
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sonja's Guesthouse
Sonja's Guesthouse
Sonja's Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
38.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Hotel Paramuru
Hotel Paramuru
Hotel Paramuru
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Babylon Paramaribo
Hotel Babylon Paramaribo
Hotel Babylon Paramaribo
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Zeelandia Suites
Zeelandia Suites
Zeelandia Suites
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Guesthouse Twenty4
Guesthouse Twenty4
Guesthouse Twenty4
Han
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
B&B Famiri
B&B Famiri
B&B Famiri
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Surinami, Paramaribo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.