Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tissamaharama me pishinë për fëmijë

Tissamaharama
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tissamaharama në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ekho Safari Tissa
Ekho Safari Tissa
Ekho Safari Tissa
7.7 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Chaarya Resort & Spa by Chandrika
Chaarya Resort & Spa by Chandrika
Chaarya Resort & Spa by Chandrika
8.3 E mirë
Resort
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
LakeSide Cabana Tissamaharama
LakeSide Cabana Tissamaharama
LakeSide Cabana Tissamaharama
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Flameback Eco Lodge
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Lake View Cottage
Lake View Cottage
Lake View Cottage
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel River Front
Hotel River Front
Hotel River Front
Hotel i vogël
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Furgon i aeroportit
River Face Inn
River Face Inn
River Face Inn
8.7 E mirë
Han
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
Nature Resort Tissamaharama
Nature Resort Tissamaharama
Nature Resort Tissamaharama
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
 • E vendosur
Kithala Resort
Kithala Resort
Kithala Resort
Resort
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Flower Garden Lake Resort
Flower Garden Lake Resort
Flower Garden Lake Resort
Resort
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Blue Turtle Hotel
Blue Turtle Hotel
Blue Turtle Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
Tissa Resort
Tissa Resort
Tissa Resort
8.6 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Shine Park
Shine Park
Shine Park
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Neem Villas
Neem Villas
Neem Villas
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Mikpritje për kafshë
The Rain Tree Hotel
The Rain Tree Hotel
The Rain Tree Hotel
Hotel i ekologjisë
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Lake Villa Resort
Lake Villa Resort
Lake Villa Resort
8.8 E mirë
Resort
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
The Kent
The Kent
The Kent
Hotel
Sri Lanka, Tissamaharama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.