Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tangalle me pishinë për fëmijë

Tangalle
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tangalle në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Anantara Peace Haven Tangalle Resort
Anantara Peace Haven Tangalle Resort
Anantara Peace Haven Tangalle Resort
9.2 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Eva Lanka
Hotel Eva Lanka
Hotel Eva Lanka
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lagoon Paradise Beach Resort
Lagoon Paradise Beach Resort
Lagoon Paradise Beach Resort
10.0 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Buckingham Place
Buckingham Place
Buckingham Place
9.9 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Tangalle Lagoon
Villa Tangalle Lagoon
Villa Tangalle Lagoon
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Palm Paradise Cabanas + Villas
Palm Paradise Cabanas + Villas
Palm Paradise Cabanas + Villas
8.6 E mirë
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Nuga Eden Tangalle
Nuga Eden Tangalle
Nuga Eden Tangalle
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Ananthaya Beach
Ananthaya Beach
Ananthaya Beach
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sole Luna Resort & Spa
Sole Luna Resort & Spa
Sole Luna Resort & Spa
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Turtle Bay
Turtle Bay
Turtle Bay
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
17.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Peacock Family Stay
Peacock Family Stay
Peacock Family Stay
Apartament
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Rocky Point Beach Bungalows
Rocky Point Beach Bungalows
Rocky Point Beach Bungalows
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
Suwaya Villa
Suwaya Villa
Suwaya Villa
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Maya
Maya
Maya
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
All View Resort
All View Resort
All View Resort
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Lagoon Boutique Hotel
Lagoon Boutique Hotel
Lagoon Boutique Hotel
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Back of beyond - Wellness Retreat
Back of beyond - Wellness Retreat
Back of beyond - Wellness Retreat
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nature Lanka Ayurveda Health Resort
Nature Lanka Ayurveda Health Resort
Nature Lanka Ayurveda Health Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ocean's Edge - an elite haven
Ocean's Edge - an elite haven
Ocean's Edge - an elite haven
Vila
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
15.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Green Hill Cottage
Green Hill Cottage
Green Hill Cottage
Hotel
Sri Lanka, Tangalle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.