Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sigiriya me pishinë për fëmijë

Sigiriya
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sigiriya në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Sigiriya Village
Sigiriya Village
Sigiriya Village
8.0 E mirë
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
The Elephant Corridor Hotel
The Elephant Corridor Hotel
The Elephant Corridor Hotel
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Camellia Resort and Spa
Camellia Resort and Spa
Camellia Resort and Spa
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pinthaliya Resort & Spa
Pinthaliya Resort & Spa
Pinthaliya Resort & Spa
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Water Garden Sigiriya
Water Garden Sigiriya
Water Garden Sigiriya
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Eden Garden Sigiriya
Hotel Eden Garden Sigiriya
Hotel Eden Garden Sigiriya
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Flower Garden Eco Village
Flower Garden Eco Village
Flower Garden Eco Village
7.1 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Cassandra Culture Resort
Cassandra Culture Resort
Cassandra Culture Resort
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Royal Retreat Sigiriya
Royal Retreat Sigiriya
Royal Retreat Sigiriya
7.9 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Thal Sewana Home Stay
Thal Sewana Home Stay
Thal Sewana Home Stay
9.6 E shkëlqyer
Homestay
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Riverside Lal Homestay
Riverside Lal Homestay
Riverside Lal Homestay
Homestay
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Green Grass Homestay Sigiriya
Green Grass Homestay Sigiriya
Green Grass Homestay Sigiriya
Homestay
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
RHO Sigiriya Lake Edge Retreat
RHO Sigiriya Lake Edge Retreat
RHO Sigiriya Lake Edge Retreat
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.