Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sigiriya, Sri Lanka

Sigiriya
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 113 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sigiriya Village
Sigiriya Village
Sigiriya Village
8.0 E mirë
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Jetwing Vil Uyana
Jetwing Vil Uyana
Jetwing Vil Uyana
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
The Elephant Corridor Hotel
The Elephant Corridor Hotel
The Elephant Corridor Hotel
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Camellia Resort and Spa
Camellia Resort and Spa
Camellia Resort and Spa
7.6 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sigiriya Jungles
Sigiriya Jungles
Sigiriya Jungles
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pinthaliya Resort & Spa
Pinthaliya Resort & Spa
Pinthaliya Resort & Spa
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Water Garden Sigiriya
Water Garden Sigiriya
Water Garden Sigiriya
Resort
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Kassapa Lions Rock
Kassapa Lions Rock
Kassapa Lions Rock
8.2 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Sigiri Rock Side Home Stay
Sigiri Rock Side Home Stay
Sigiri Rock Side Home Stay
9.5 E shkëlqyer
Homestay
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Eden Garden Sigiriya
Hotel Eden Garden Sigiriya
Hotel Eden Garden Sigiriya
7.9 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Nature Park Villa
The Nature Park Villa
The Nature Park Villa
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Flower Garden Eco Village
Flower Garden Eco Village
Flower Garden Eco Village
7.1 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Sinhagiri Villa
Sinhagiri Villa
Sinhagiri Villa
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Nilmini Lodge
The Nilmini Lodge
The Nilmini Lodge
8.6 E mirë
Kampi
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Lakmini Lodge Sigiriya
Lakmini Lodge Sigiriya
Lakmini Lodge Sigiriya
8.7 E mirë
Kampi
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Kuwera Eco Lodge
Kuwera Eco Lodge
Kuwera Eco Lodge
Kampi
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sigiri Lion Lodge
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
 • Shërbimi i dhomës
The Hideout Sigiriya
The Hideout Sigiriya
The Hideout Sigiriya
Vila
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
The Thick Forest
The Thick Forest
The Thick Forest
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.