Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Polonnaruwa, Sri Lanka

Polonnaruwa
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 51 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ruins Chaaya Hotel
Ruins Chaaya Hotel
Ruins Chaaya Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Seyara Holiday Resort
Seyara Holiday Resort
Seyara Holiday Resort
8.6 E mirë
Resort
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Tishan Holiday Resort
Tishan Holiday Resort
Tishan Holiday Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Thisara Guest House
Thisara Guest House
Thisara Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Sudu Araliya
Hotel Sudu Araliya
Hotel Sudu Araliya
7.4 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ruins Villa
Ruins Villa
Ruins Villa
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Asistent
 • Dush
Hotel Ancient Village
Hotel Ancient Village
Hotel Ancient Village
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Luxman Guest House
Luxman Guest House
Luxman Guest House
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Sanctuary Cove Guest House
Sanctuary Cove Guest House
Sanctuary Cove Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Rock Cascade Home Stay
Rock Cascade Home Stay
Rock Cascade Home Stay
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Ekho Lake House
Ekho Lake House
Ekho Lake House
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Siyanco Holiday Resort
Siyanco Holiday Resort
Siyanco Holiday Resort
8.1 E mirë
Resort
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Pharo Lake
Pharo Lake
Pharo Lake
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Devi Tourist Home
Devi Tourist Home
Devi Tourist Home
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Man Guest Polonnaruwa
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Dilshan Guest
Dilshan Guest
Dilshan Guest
7.6 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
My Home Guest
My Home Guest
My Home Guest
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Miracle Resorts & Villas
Miracle Resorts & Villas
Miracle Resorts & Villas
7.8 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sunset Tourist Home
Sunset Tourist Home
Sunset Tourist Home
Homestay
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Radha Tourist Home
Radha Tourist Home
Radha Tourist Home
9.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Polonnaruwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.