Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nuwara Eliya me pishinë për fëmijë

Nuwara Eliya
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Nuwara Eliya në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Heritance Tea Factory
Heritance Tea Factory
Heritance Tea Factory
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Grand Hotel Nuwara Eliya
The Grand Hotel Nuwara Eliya
The Grand Hotel Nuwara Eliya
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Araliya Green Hills Hotel
Araliya Green Hills Hotel
Araliya Green Hills Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Amaya Langdale
Amaya Langdale
Amaya Langdale
9.4 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotels Jojos
Hotels Jojos
Hotels Jojos
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Dush
Araliya Green City
Araliya Green City
Araliya Green City
7.7 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Blackpool Hotel
The Blackpool Hotel
The Blackpool Hotel
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sherwood Cottage Nuwara Eliya
Sherwood Cottage Nuwara Eliya
Sherwood Cottage Nuwara Eliya
Vila
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Queenswood Cottage
Queenswood Cottage
Queenswood Cottage
8.3 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Villa Cassandra
Villa Cassandra
Villa Cassandra
Vila
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Panorama Accommodations Nuwara Eliya
Panorama Accommodations Nuwara Eliya
Panorama Accommodations Nuwara Eliya
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Inroma Holiday Resort
Inroma Holiday Resort
Inroma Holiday Resort
Resort
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Srihelyes Inn
Srihelyes Inn
Srihelyes Inn
Homestay
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Gregory's Bungalow Nuwara Eliya
Gregory's Bungalow Nuwara Eliya
Gregory's Bungalow Nuwara Eliya
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Tea Queens Bungalow
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
22.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Happy Inn Nuwara Eliya
Happy Inn Nuwara Eliya
Happy Inn Nuwara Eliya
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Stamford Star Hotel
Stamford Star Hotel
Stamford Star Hotel
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.