Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Negombo me pishinë për fëmijë

Negombo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 38 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Negombo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Jetwing Blue
Jetwing Blue
Jetwing Blue
7.4 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Camelot Beach Hotel
Camelot Beach Hotel
Camelot Beach Hotel
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Amagi Aria - Negombo's Hidden Secret
Amagi Aria - Negombo's Hidden Secret
Amagi Aria - Negombo's Hidden Secret
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jetwing Sea
Jetwing Sea
Jetwing Sea
Resort
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jetwing Ayurveda Pavilions
Jetwing Ayurveda Pavilions
Jetwing Ayurveda Pavilions
8.9 E mirë
Resort
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
St Lachlan Hotel & Suites
St Lachlan Hotel & Suites
St Lachlan Hotel & Suites
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tranquil Negombo Boutique
Tranquil Negombo Boutique
Tranquil Negombo Boutique
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Goldi Sands Hotel
Goldi Sands Hotel
Goldi Sands Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Golden Star Beach Hotel
Golden Star Beach Hotel
Golden Star Beach Hotel
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Palms Villa
Palms Villa
Palms Villa
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Shade
Villa Shade
Villa Shade
Vila
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Summer Side Residence
Summer Side Residence
Summer Side Residence
7.6 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
House Of Esanya
House Of Esanya
House Of Esanya
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Catamaran Beach Hotel Negombo
Catamaran Beach Hotel Negombo
Catamaran Beach Hotel Negombo
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Ziegler Cottage
Ziegler Cottage
Ziegler Cottage
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Maple Leaf Negombo
Maple Leaf Negombo
Maple Leaf Negombo
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
Oreeka - Katunayake Airport Transit Hotels
Oreeka - Katunayake Airport Transit Hotels
Oreeka - Katunayake Airport Transit Hotels
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Suriya Arana
Suriya Arana
Suriya Arana
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Patrick Holiday Resort
Patrick Holiday Resort
Patrick Holiday Resort
Resort
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Olanro Negombo
Olanro Negombo
Olanro Negombo
Hotel
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.