Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kalutara me pishinë për fëmijë

Kalutara
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kalutara në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
AVANI Kalutara Resort
AVANI Kalutara Resort
AVANI Kalutara Resort
7.8 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mermaid Hotel & Club
Mermaid Hotel & Club
Mermaid Hotel & Club
7.6 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Palms Beach Hotel
Royal Palms Beach Hotel
Royal Palms Beach Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Tangerine Beach Hotel
Tangerine Beach Hotel
Tangerine Beach Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Turyaa Kalutara
Turyaa Kalutara
Turyaa Kalutara
7.9 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Hibiscus Beach
Hotel Hibiscus Beach
Hotel Hibiscus Beach
7.3 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ocean Queen Hotel
Ocean Queen Hotel
Ocean Queen Hotel
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
FEEL Homestay
FEEL Homestay
FEEL Homestay
Homestay
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Feel Villa
Feel Villa
Feel Villa
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mahakumara White House Hotel
Mahakumara White House Hotel
Mahakumara White House Hotel
Hotel
Sri Lanka, Kalutara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.