Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kalkudah me pishinë për fëmijë

Kalkudah
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kalkudah në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Maalu Maalu Resorts & Spa
Maalu Maalu Resorts & Spa
Maalu Maalu Resorts & Spa
Hotel
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Amaya Beach Passikudah
Amaya Beach Passikudah
Amaya Beach Passikudah
8.6 E mirë
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amethyst Resort Passikudah
Amethyst Resort Passikudah
Amethyst Resort Passikudah
8.1 E mirë
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sun Aqua Pasikudah
Sun Aqua Pasikudah
Sun Aqua Pasikudah
9.9 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Uga Bay by Uga Escapes
Uga Bay by Uga Escapes
Uga Bay by Uga Escapes
9.1 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Calm Resort & Spa
The Calm Resort & Spa
The Calm Resort & Spa
8.5 E mirë
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Giman Free Beach Resort
Giman Free Beach Resort
Giman Free Beach Resort
7.9 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Cove Pasikuda
The Cove Pasikuda
The Cove Pasikuda
Hotel
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Minn Gee Resort Passikuda
Minn Gee Resort Passikuda
Minn Gee Resort Passikuda
Resort
Sri Lanka, Kalkudah
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.