Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Horana, Sri Lanka

Horana
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Graten Tea Garden Holiday Bungalow
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Horana
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Wild Spring
Hotel
Sri Lanka, Horana
Largësia nga qendra e qytetit:
16.8 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Grandmaa Cooking Trail
Hostel
Sri Lanka, Horana
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.