Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Habarana me pishinë për fëmijë

Habarana
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Habarana në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Cinnamon Lodge Habarana
Cinnamon Lodge Habarana
Cinnamon Lodge Habarana
Kampi
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Aliya Resort and Spa
Aliya Resort and Spa
Aliya Resort and Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Habarana Village by Cinnamon
Habarana Village by Cinnamon
Habarana Village by Cinnamon
8.7 E mirë
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Elephas Resort & Spa
Elephas Resort & Spa
Elephas Resort & Spa
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Sungreen Resort & Spa
Sungreen Resort & Spa
Sungreen Resort & Spa
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Seerock The King's Domain
Seerock The King's Domain
Seerock The King's Domain
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Amaara Forest Hotel Sigiriya
Amaara Forest Hotel Sigiriya
Amaara Forest Hotel Sigiriya
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ACME Grand Hotel
ACME Grand Hotel
ACME Grand Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Le Grand Meaulnes
Le Grand Meaulnes
Le Grand Meaulnes
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Other Corner Habarana
The Other Corner Habarana
The Other Corner Habarana
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jays Holiday Resort
Jays Holiday Resort
Jays Holiday Resort
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Vaana Resort
Vaana Resort
Vaana Resort
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Eagles Wing's GuestHouse
Eagles Wing's GuestHouse
Eagles Wing's GuestHouse
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Habarana Inn
Habarana Inn
Habarana Inn
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Oak Ray Elephant Lake
Oak Ray Elephant Lake
Oak Ray Elephant Lake
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Dinuka Village
Dinuka Village
Dinuka Village
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
A4 Villa & Spa
A4 Villa & Spa
A4 Villa & Spa
Hotel
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.