Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dambulla me pishinë për fëmijë

Dambulla
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dambulla në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sundaras Resort & Spa
Sundaras Resort & Spa
Sundaras Resort & Spa
8.0 E mirë
Resort
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sigiriana Resort by Thilanka
Sigiriana Resort by Thilanka
Sigiriana Resort by Thilanka
8.2 E mirë
Resort
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jetwing Lake
Jetwing Lake
Jetwing Lake
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Sanemro Villa
Sanemro Villa
Sanemro Villa
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Pishinë
Pelwehera Village Resort
Pelwehera Village Resort
Pelwehera Village Resort
8.0 E mirë
Resort
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Lotus Inn Tourist Resort
Lotus Inn Tourist Resort
Lotus Inn Tourist Resort
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
Dambulla Tourist Resort
Dambulla Tourist Resort
Dambulla Tourist Resort
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Grand Kalundawa Waterfront Resort
Grand Kalundawa Waterfront Resort
Grand Kalundawa Waterfront Resort
Hotel
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
J C Village
J C Village
J C Village
Hotel
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Athena Lake
Athena Lake
Athena Lake
8.9 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Homestay - Homestay - Robert inn dambulla
Homestay - Homestay - Robert inn dambulla
Homestay - Homestay - Robert inn dambulla
Shtëpi e mysafirëve
Sri Lanka, Dambulla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.