Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kolombo me pishinë për fëmijë

Kolombo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kolombo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Cinnamon Grand Colombo
Cinnamon Grand Colombo
Cinnamon Grand Colombo
8.6 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Galle Face Hotel
Galle Face Hotel
Galle Face Hotel
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Kingsbury Colombo
The Kingsbury Colombo
The Kingsbury Colombo
8.3 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cinnamon Lakeside
Cinnamon Lakeside
Cinnamon Lakeside
8.4 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Hilton Colombo Hotel
Hilton Colombo Hotel
Hilton Colombo Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Taj Samudra Colombo
Taj Samudra Colombo
Taj Samudra Colombo
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Colombo Court Hotel & Spa
Colombo Court Hotel & Spa
Colombo Court Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ramada Colombo
Ramada Colombo
Ramada Colombo
7.3 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Colombo Residence
Hilton Colombo Residence
Hilton Colombo Residence
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mount Lavinia Hotel
Mount Lavinia Hotel
Mount Lavinia Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Galadari Hotel
The Galadari Hotel
The Galadari Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Best Western Elyon Colombo
Best Western Elyon Colombo
Best Western Elyon Colombo
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Fusha shtërrime
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Paradise Road Tintagel Colombo
Paradise Road Tintagel Colombo
Paradise Road Tintagel Colombo
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ocean Edge Suites & Hotel Colombo
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Shangri-La Colombo
Shangri-La Colombo
Shangri-La Colombo
8.9 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Renuka City Hotel
Renuka City Hotel
Renuka City Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Pearl Grand Hotel
Pearl Grand Hotel
Pearl Grand Hotel
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Global Towers Hotel & Apartments
Global Towers Hotel & Apartments
Global Towers Hotel & Apartments
6.1 Më poshtë mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Berjaya Hotel Colombo
Berjaya Hotel Colombo
Berjaya Hotel Colombo
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ceylon City Hotel Colombo
Ceylon City Hotel Colombo
Ceylon City Hotel Colombo
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.