Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sri Lanka

Kolombo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3658 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Cinnamon Grand Colombo
Cinnamon Grand Colombo
Cinnamon Grand Colombo
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Galle Face Hotel
Galle Face Hotel
Galle Face Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Heritance Kandalama
Heritance Kandalama
Heritance Kandalama
8.8 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kandalama
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Kingsbury Colombo
The Kingsbury Colombo
The Kingsbury Colombo
8.3 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
Hotel Sigiriya
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Sigiriya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cinnamon Lodge Habarana
Cinnamon Lodge Habarana
Cinnamon Lodge Habarana
8.8 E mirë
Kampi
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Heritance Ahungalla
Heritance Ahungalla
Heritance Ahungalla
8.1 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Ahungalla
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cinnamon Lakeside
Cinnamon Lakeside
Cinnamon Lakeside
8.4 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Heritance Tea Factory
Heritance Tea Factory
Heritance Tea Factory
8.7 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Radisson Hotel Colombo
Radisson Hotel Colombo
Radisson Hotel Colombo
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Taj Bentota Resort & Spa
Taj Bentota Resort & Spa
Taj Bentota Resort & Spa
7.9 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Bentota
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Amaya Hills Kandy
Amaya Hills Kandy
Amaya Hills Kandy
8.2 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kandy
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
The Grand Hotel Nuwara Eliya
The Grand Hotel Nuwara Eliya
The Grand Hotel Nuwara Eliya
8.8 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Nuwara Eliya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Jetwing Blue
Jetwing Blue
Jetwing Blue
7.4 Mesatare
Resort
Sri Lanka, Negombo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hilton Colombo Hotel
Hilton Colombo Hotel
Hilton Colombo Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Club Hotel Dolphin
Club Hotel Dolphin
Club Hotel Dolphin
8.0 E mirë
Resort
Sri Lanka, Kammala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Aliya Resort and Spa
Aliya Resort and Spa
Aliya Resort and Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Sri Lanka, Habarana
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Amaya Lake Kandalama
Amaya Lake Kandalama
Amaya Lake Kandalama
Resort
Sri Lanka, Kandalama
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Vivanta Colombo Airport Garden
Vivanta Colombo Airport Garden
Vivanta Colombo Airport Garden
8.1 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Katunayake
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Taj Samudra Colombo
Taj Samudra Colombo
Taj Samudra Colombo
8.0 E mirë
Hotel
Sri Lanka, Kolombo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.