Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vera me pishinë për fëmijë

Vera
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Vera në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Valle Del Este Golf Resort
Valle Del Este Golf Resort
Valle Del Este Golf Resort
Hotel
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Zimbali Playa Spa Hotel Luxury
Zimbali Playa Spa Hotel Luxury
Zimbali Playa Spa Hotel Luxury
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Advise Hotels Reina
Advise Hotels Reina
Advise Hotels Reina
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Vera Playa Club Hotel
Vera Playa Club Hotel
Vera Playa Club Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Adaria Vera
Hotel Adaria Vera
Hotel Adaria Vera
Hotel
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Mexico Vera
Apartamentos Mexico Vera
Apartamentos Mexico Vera
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Vera Rental Thalassa II
Vera Rental Thalassa II
Vera Rental Thalassa II
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Apartamentos Marina Rey
Apartamentos Marina Rey
Apartamentos Marina Rey
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Paraiso Playa
Apartamentos Paraiso Playa
Apartamentos Paraiso Playa
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
Urbanizacion Puerto Rey
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Casa Nimajas
Apartament
Spanja, Vera
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.