Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Valladolid me pishinë për fëmijë

Valladolid
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Valladolid në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Silken Juan de Austria
Silken Juan de Austria
Silken Juan de Austria
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Olid
Hotel Olid
Hotel Olid
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Melia Recoletos
Melia Recoletos
Melia Recoletos
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Nexus Valladolid Suites & Hotel
Nexus Valladolid Suites & Hotel
Nexus Valladolid Suites & Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
NH Ciudad de Valladolid
NH Ciudad de Valladolid
NH Ciudad de Valladolid
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
NH Valladolid Balago
NH Valladolid Balago
NH Valladolid Balago
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
AC Hotel Palacio de Santa Ana A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Palacio de Santa Ana A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Palacio de Santa Ana A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Lasa Sport
Hotel Lasa Sport
Hotel Lasa Sport
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Valladolid
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.