Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tossa de Mar me pishinë të brendshme

Tossa de Mar
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Tossa de Mar për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Golden Bahia de Tossa & Spa 4 Sup
Golden Bahia de Tossa & Spa 4 Sup
Golden Bahia de Tossa & Spa 4 Sup
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Gran Hotel Reymar & Spa Superior
Gran Hotel Reymar & Spa Superior
Gran Hotel Reymar & Spa Superior
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
GHT Oasis Tossa & Spa
GHT Oasis Tossa & Spa
GHT Oasis Tossa & Spa
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Tossa Center
Hotel Tossa Center
Hotel Tossa Center
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Giverola Resort
Giverola Resort
Giverola Resort
4.8
Resort
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
GHT Costa Brava
GHT Costa Brava
GHT Costa Brava
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Hermes Tossa de Mar
Hotel Hermes Tossa de Mar
Hotel Hermes Tossa de Mar
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • TV
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
GHT Aparthotel Tossa Park
GHT Aparthotel Tossa Park
GHT Aparthotel Tossa Park
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Continental Tossa Hotel
Continental Tossa Hotel
Continental Tossa Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Spanja, Tossa de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.