Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Torrox me pishinë të brendshme

Torrox
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Torrox për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Iberostar Malaga Playa
Iberostar Malaga Playa
Iberostar Malaga Playa
5.5
Hotel
Spanja, Torrox
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Villa Mexicana Torrox
Vila
Spanja, Torrox
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Pishinë në brendësi
Villas Canada
Villas Canada
Villas Canada
Apartament
Spanja, Torrox
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
Apto Urbanizacion Laguna Beach 1a linea de playa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.