Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Teguise me pishinë të brendshme

Teguise
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Teguise për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Barcelo Teguise Beach - Adults Only
Barcelo Teguise Beach - Adults Only
Barcelo Teguise Beach - Adults Only
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Grand Teguise Playa
Grand Teguise Playa
Grand Teguise Playa
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
8.4 E mirë
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Blue Sea Costa Bastian
Blue Sea Costa Bastian
Blue Sea Costa Bastian
7.0 Mesatare
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
HD Beach Resort
HD Beach Resort
HD Beach Resort
8.2 E mirë
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë golfi
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
The Colors House
The Colors House
The Colors House
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Villa Vista Graciosa
Dhoma pushimesh
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.