Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Teguise me pishinë për fëmijë

Teguise
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Teguise në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sands Beach Resort Teguise
Sands Beach Resort Teguise
Sands Beach Resort Teguise
7.0 Mesatare
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Grand Teguise Playa
Grand Teguise Playa
Grand Teguise Playa
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Be Live Experience Lanzarote Beach - All inclusive
Be Live Experience Lanzarote Beach - All inclusive
Be Live Experience Lanzarote Beach - All inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
H10 Suites Lanzarote Gardens
H10 Suites Lanzarote Gardens
H10 Suites Lanzarote Gardens
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Beatriz Costa & Spa
Beatriz Costa & Spa
Beatriz Costa & Spa
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Oasis Lanz Beach Mate
Oasis Lanz Beach Mate
Oasis Lanz Beach Mate
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
Vitalclass Lanzarote Sport & Wellness Resort
8.4 E mirë
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Blue Sea Costa Bastian
Blue Sea Costa Bastian
Blue Sea Costa Bastian
7.0 Mesatare
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Los Zocos Club Resort
Los Zocos Club Resort
Los Zocos Club Resort
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Barcelo Lanzarote Active Resort
Barcelo Lanzarote Active Resort
Barcelo Lanzarote Active Resort
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Albatros Hotel Costa Teguise
Albatros Hotel Costa Teguise
Albatros Hotel Costa Teguise
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
HD Beach Resort
HD Beach Resort
HD Beach Resort
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
BlueBay Lanzarote
BlueBay Lanzarote
BlueBay Lanzarote
Resort
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë futbolli
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
Apartamentos Galeon Playa
Apartamentos Galeon Playa
Apartamentos Galeon Playa
7.8 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Blue Sea Apartamentos Costa Teguise Gardens
Blue Sea Apartamentos Costa Teguise Gardens
Blue Sea Apartamentos Costa Teguise Gardens
6.8 Më poshtë mesatare
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartamentos Santa Rosa Teguise
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Apartamentos Ficus
Apartamentos Ficus
Apartamentos Ficus
Hotel
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Lanzarote Paradise
Apartamentos Lanzarote Paradise
Apartamentos Lanzarote Paradise
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Apartamentos Tabaiba
Apartamentos Tabaiba
Apartamentos Tabaiba
Apartament
Spanja, Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Club la Santa All sports inclusive Teguise
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.