Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sitges me pishinë për fëmijë

Sitges
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sitges në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Eurostars Sitges
Eurostars Sitges
Eurostars Sitges
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Melia Sitges
Melia Sitges
Melia Sitges
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sunway Playa Golf & Spa Sitges
Sunway Playa Golf & Spa Sitges
Sunway Playa Golf & Spa Sitges
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Subur Maritim
Hotel Subur Maritim
Hotel Subur Maritim
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Port Sitges
Hotel Port Sitges
Hotel Port Sitges
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Ibersol Antemare
Hotel Ibersol Antemare
Hotel Ibersol Antemare
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel MiM Sitges
Hotel MiM Sitges
Hotel MiM Sitges
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Alenti Sitges Hotel & Restaurant
Alenti Sitges Hotel & Restaurant
Alenti Sitges Hotel & Restaurant
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Estela Barcelona
Estela Barcelona
Estela Barcelona
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mediterraneo Sitges
Mediterraneo Sitges
Mediterraneo Sitges
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
ME Sitges Terramar
ME Sitges Terramar
ME Sitges Terramar
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sitges
Hotel Sitges
Hotel Sitges
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Vrapim me anije nën ujë
Hotel Capri Sitges
Hotel Capri Sitges
Hotel Capri Sitges
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Hotel Medium Romantic
Hotel Medium Romantic
Hotel Medium Romantic
Hotel
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Resort Sitges Apartment
Resort Sitges Apartment
Resort Sitges Apartment
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Sunway Atlanta
Apartamentos Sunway Atlanta
Apartamentos Sunway Atlanta
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Furgon i aeroportit
Apartamentos Sunway Amapola
Apartamentos Sunway Amapola
Apartamentos Sunway Amapola
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Sunway San Jorge
Apartamentos Sunway San Jorge
Apartamentos Sunway San Jorge
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Sunway Apollo
Apartamentos Sunway Apollo
Apartamentos Sunway Apollo
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Apartamentos Sunway Tara
Apartamentos Sunway Tara
Apartamentos Sunway Tara
6.8 Më poshtë mesatare
Apartament
Spanja, Sitges
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.