Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Segovia me pishinë për fëmijë

Segovia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Segovia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel San Antonio el Real
Hotel San Antonio el Real
Hotel San Antonio el Real
Hotel
Spanja, Segovia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Parador de Segovia
Parador de Segovia
Parador de Segovia
Hotel
Spanja, Segovia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Candido Segovia
Hotel Candido Segovia
Hotel Candido Segovia
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Segovia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Palacio San Facundo
Palacio San Facundo
Palacio San Facundo
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Segovia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Infanta Isabel
Hotel Infanta Isabel
Hotel Infanta Isabel
Hotel
Spanja, Segovia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.