Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sanxenxo me kuzhinë dhe kuzhinete

Sanxenxo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Sanxenxo për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Augusta Eco Wellness Resort
Augusta Eco Wellness Resort
Augusta Eco Wellness Resort
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Apartamentos Atlantico Resort
Apartamentos Atlantico Resort
Apartamentos Atlantico Resort
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Apartamentos Trisquel
Apartamentos Trisquel
Apartamentos Trisquel
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Mar Azul Sanxenxo
Hotel Mar Azul Sanxenxo
Hotel Mar Azul Sanxenxo
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos Vida Sanxenxo
Apartamentos Vida Sanxenxo
Apartamentos Vida Sanxenxo
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Aparthotel Villa Cabicastro
Aparthotel Villa Cabicastro
Aparthotel Villa Cabicastro
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Apartamentos Marsil
Apartamentos Marsil
Apartamentos Marsil
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Turisticos Playa Mar I
Apartamentos Turisticos Playa Mar I
Apartamentos Turisticos Playa Mar I
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Rotilio
Hotel Rotilio
Hotel Rotilio
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Apartamentos El Velero
Apartamentos El Velero
Apartamentos El Velero
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Esperanza del Mar
Apartamentos Esperanza del Mar
Apartamentos Esperanza del Mar
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Coral do Mar I
Apartamentos Coral do Mar I
Apartamentos Coral do Mar I
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Hotel Conde Navio
Hotel Conde Navio
Hotel Conde Navio
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Sun Galicia
Hotel Sun Galicia
Hotel Sun Galicia
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Eira do Mar
Eira do Mar
Eira do Mar
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Aldea Bordons
Aldea Bordons
Aldea Bordons
Shtëpi fshati/palës
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Airinos do Mar
Airinos do Mar
Airinos do Mar
Shtëpi e mysafirëve
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Apartamentos Turisticos Mirador de Ons
Apartamentos Turisticos Mirador de Ons
Apartamentos Turisticos Mirador de Ons
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.