Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sanxenxo me pishinë për fëmijë

Sanxenxo
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sanxenxo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Augusta Eco Wellness Resort
Augusta Eco Wellness Resort
Augusta Eco Wellness Resort
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Carlos I Silgar
Hotel Carlos I Silgar
Hotel Carlos I Silgar
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Gran Talaso Hotel Sanxenxo
Gran Talaso Hotel Sanxenxo
Gran Talaso Hotel Sanxenxo
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Spa Galatea Sanxenxo
Hotel Spa Galatea Sanxenxo
Hotel Spa Galatea Sanxenxo
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Royal Nayef Hotel
Royal Nayef Hotel
Royal Nayef Hotel
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartamentos Atlantico Resort
Apartamentos Atlantico Resort
Apartamentos Atlantico Resort
Apartament
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Hotel Delfin Azul
Hotel Delfin Azul
Hotel Delfin Azul
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Nuevo Astur
Nuevo Astur
Nuevo Astur
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Spa Nanin Playa
Hotel Spa Nanin Playa
Hotel Spa Nanin Playa
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Piramide Sanxenxo
Hotel Piramide Sanxenxo
Hotel Piramide Sanxenxo
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Canelas
Hotel Canelas
Hotel Canelas
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Susuqui
Hotel Susuqui
Hotel Susuqui
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Oca Vermar
Hotel Oca Vermar
Hotel Oca Vermar
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Mar Azul Sanxenxo
Hotel Mar Azul Sanxenxo
Hotel Mar Azul Sanxenxo
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Campomar Sanxenxo
Campomar Sanxenxo
Campomar Sanxenxo
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Hotel Torres Tourino
Hotel Torres Tourino
Hotel Torres Tourino
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
Hotel Brisa da Lanzada
Hotel Brisa da Lanzada
Hotel Brisa da Lanzada
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aparthotel Villa Cabicastro
Aparthotel Villa Cabicastro
Aparthotel Villa Cabicastro
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Nuevo Vichona
Hotel Nuevo Vichona
Hotel Nuevo Vichona
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Los Naranjos Sanxenxo
Hotel Los Naranjos Sanxenxo
Hotel Los Naranjos Sanxenxo
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Sanxenxo
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Klube natë
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.