Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santanyi me pishinë për fëmijë

Santanyi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santanyi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Iberostar Club Cala Barca
Iberostar Club Cala Barca
Iberostar Club Cala Barca
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Blau Privilege PortoPetro Beach Resort & Spa
Blau Privilege PortoPetro Beach Resort & Spa
Blau Privilege PortoPetro Beach Resort & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Cal Reiet Holistic Retreat
Cal Reiet Holistic Retreat
Cal Reiet Holistic Retreat
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Apartamentos Cala Santanyi
Hotel Apartamentos Cala Santanyi
Hotel Apartamentos Cala Santanyi
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Pinos Playa
Hotel Pinos Playa
Hotel Pinos Playa
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Aparthotel Niu d'Aus
Aparthotel Niu d'Aus
Aparthotel Niu d'Aus
Apartament
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Agroturisme Na Martina
Agroturisme Na Martina
Agroturisme Na Martina
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Som Suret Cool Hostel Adults Only
Som Suret Cool Hostel Adults Only
Som Suret Cool Hostel Adults Only
Hotel
Spanja, Santanyi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.