Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Shën Ursula me aktivitete ujore

Shën Ursula
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Shën Ursula për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Sissi Boutique - The Terrace Between Ocean And Teide
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Typical Canary House
Apartament
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Villa Entera - Piscina Privada - Luxury Villa Puerto De La Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Los Olivos Santa Ursula
Vila
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Jacuzzi
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Finca Alibaba
Finca Alibaba
Finca Alibaba
Apartament
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Banana Paradise
Dhoma pushimesh
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
La Quinta Garden
Dhoma pushimesh
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Casa Las Rocas Santa Ursula
Vila
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa OCEAN Increibles vistas
Vila
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
Ma Petite Illusion sunset ocean View
Apartament
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Villa Cristal Santa Ursula
Vila
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa Victor Santa Ursula
Fermer
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
HomeLike Design Santa Ursula Pool
Apartament
Spanja, Shën Ursula
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.