Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Roquetas de Mar me pishinë për fëmijë

Roquetas de Mar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Roquetas de Mar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Best Sabinal
Hotel Best Sabinal
Hotel Best Sabinal
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Evenia Zoraida Resort
Evenia Zoraida Resort
Evenia Zoraida Resort
Resort
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Mediterraneo Bay Hotel & Resort
Mediterraneo Bay Hotel & Resort
Mediterraneo Bay Hotel & Resort
6.0 Më poshtë mesatare
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Playacapricho Hotel
Playacapricho Hotel
Playacapricho Hotel
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Bahia Serena Roquetas de Mar
Bahia Serena Roquetas de Mar
Bahia Serena Roquetas de Mar
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Neptuno Roquetas de Mar
Hotel Neptuno Roquetas de Mar
Hotel Neptuno Roquetas de Mar
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Best Roquetas
Best Roquetas
Best Roquetas
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Evenia Zoraida Garden
Evenia Zoraida Garden
Evenia Zoraida Garden
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Roc Golf Trinidad
Hotel Roc Golf Trinidad
Hotel Roc Golf Trinidad
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Protur Roquetas Hotel & Spa - All Inclusive
Protur Roquetas Hotel & Spa - All Inclusive
Protur Roquetas Hotel & Spa - All Inclusive
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Playasol Aquapark & Spa Hotel
Playasol Aquapark & Spa Hotel
Playasol Aquapark & Spa Hotel
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Diverhotel Nautilus Roquetas
Diverhotel Nautilus Roquetas
Diverhotel Nautilus Roquetas
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Playadulce Hotel
Playadulce Hotel
Playadulce Hotel
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Arena Center
Arena Center
Arena Center
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Colonial Mar
Hotel Colonial Mar
Hotel Colonial Mar
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Playalinda Hotel
Playalinda Hotel
Playalinda Hotel
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Portomagno
Hotel Portomagno
Hotel Portomagno
7.1 Mesatare
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Roquetas Beach
Hotel Roquetas Beach
Hotel Roquetas Beach
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Ohtels Fenix Family
Ohtels Fenix Family
Ohtels Fenix Family
Hotel
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pierre & Vacances Almeria Roquetas de Mar
Pierre & Vacances Almeria Roquetas de Mar
Pierre & Vacances Almeria Roquetas de Mar
Apartament
Spanja, Roquetas de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.