Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puerto de la Cruz me pishinë për fëmijë

Puerto de la Cruz
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 30 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Puerto de la Cruz në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
Catalonia Las Vegas
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
Be Live Adults Only Tenerife
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Botanico y Oriental Spa Garden
Hotel Botanico y Oriental Spa Garden
Hotel Botanico y Oriental Spa Garden
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bahia Principe Sunlight San Felipe
Bahia Principe Sunlight San Felipe
Bahia Principe Sunlight San Felipe
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
H10 Tenerife Playa
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Hotel Best Semiramis
Hotel Best Semiramis
Hotel Best Semiramis
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Blue Sea Puerto Resort
Hotel Blue Sea Puerto Resort
Hotel Blue Sea Puerto Resort
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
FERGUS Puerto de la Cruz
FERGUS Puerto de la Cruz
FERGUS Puerto de la Cruz
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel El Tope
Hotel El Tope
Hotel El Tope
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Alua Tenerife
Alua Tenerife
Alua Tenerife
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Puerto Palace
Puerto Palace
Puerto Palace
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sol Costa Atlantis Tenerife
Sol Costa Atlantis Tenerife
Sol Costa Atlantis Tenerife
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Blue Sea Interpalace
Hotel Blue Sea Interpalace
Hotel Blue Sea Interpalace
7.2 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Las Aguilas
Hotel Las Aguilas
Hotel Las Aguilas
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Diamante Suites
Hotel Diamante Suites
Hotel Diamante Suites
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Checkin Concordia Playa
Checkin Concordia Playa
Checkin Concordia Playa
7.3 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Be Live Experience Orotava
Be Live Experience Orotava
Be Live Experience Orotava
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Riu Garoe
Hotel Riu Garoe
Hotel Riu Garoe
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Parque San Antonio
Parque San Antonio
Parque San Antonio
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Blue Sea Costa Jardin & Spa
Hotel
Spanja, Puerto de la Cruz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.