Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pollenca me pishinë të brendshme

Pollenca
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Pollenca për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Hotel Illa d'Or & Illa d'Or Club Apartments
Hotel Illa d'Or & Illa d'Or Club Apartments
Hotel Illa d'Or & Illa d'Or Club Apartments
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mar Hotels Playa Mar & Spa
Mar Hotels Playa Mar & Spa
Mar Hotels Playa Mar & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Club del Sol Aparthotel
Club del Sol Aparthotel
Club del Sol Aparthotel
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
Son Brull Hotel & Spa
Son Brull Hotel & Spa
Son Brull Hotel & Spa
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Mar Senses Puerto Pollensa - Adults Only
Mar Senses Puerto Pollensa - Adults Only
Mar Senses Puerto Pollensa - Adults Only
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Cabot Pollensa Park Spa
Cabot Pollensa Park Spa
Cabot Pollensa Park Spa
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Aparthotel Duva & Spa
Aparthotel Duva & Spa
Aparthotel Duva & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
Apartamentos Hobby Club
Apartamentos Hobby Club
Apartamentos Hobby Club
Apartament
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Duvabitat Apartments
Duvabitat Apartments
Duvabitat Apartments
7.9 Mesatare
Apartament
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Panorama Pollenca
Panorama Pollenca
Panorama Pollenca
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Duplex La Nau
Apartament
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Can Pontico
Shtëpi fshati/palës
Spanja, Pollenca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.