Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Playa de las Americas me pishinë për fëmijë

Playa de las Americas
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 40 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Playa de las Americas në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sol Tenerife
Sol Tenerife
Sol Tenerife
7.1 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
H10 Conquistador
H10 Conquistador
H10 Conquistador
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Hotel Cleopatra Palace
Hotel Cleopatra Palace
Hotel Cleopatra Palace
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Mediterranean Palace Playa de las Americas
Mediterranean Palace Playa de las Americas
Mediterranean Palace Playa de las Americas
8.0 E mirë
Resort
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Spring Hotel Bitacora
Spring Hotel Bitacora
Spring Hotel Bitacora
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ole Tropical Tenerife
Ole Tropical Tenerife
Ole Tropical Tenerife
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Best Tenerife
Hotel Best Tenerife
Hotel Best Tenerife
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel La Siesta Playa de las Americas
Hotel La Siesta Playa de las Americas
Hotel La Siesta Playa de las Americas
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Marylanza Tenerife
Hotel Marylanza Tenerife
Hotel Marylanza Tenerife
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Gala Playa de las Americas
Hotel Gala Playa de las Americas
Hotel Gala Playa de las Americas
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Europe Villa Cortes GL
Europe Villa Cortes GL
Europe Villa Cortes GL
Resort
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Green Garden Resort & Suites
Green Garden Resort & Suites
Green Garden Resort & Suites
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Alexandre Hotel Troya
Alexandre Hotel Troya
Alexandre Hotel Troya
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel Villa Mandi Golf Resort
Hotel Villa Mandi Golf Resort
Hotel Villa Mandi Golf Resort
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
8.5 E mirë
Resort
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kn Columbus Aparthotel
Kn Columbus Aparthotel
Kn Columbus Aparthotel
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
Catalonia Oro Negro
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Parque Santiago 3
Parque Santiago 3
Parque Santiago 3
Apartament
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Palm Beach Tenerife
Palm Beach Tenerife
Palm Beach Tenerife
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Playa de las Americas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.