Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pineda de Mar me pishinë të brendshme

Pineda de Mar
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Pineda de Mar për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Golden Taurus Aquapark Resort
Golden Taurus Aquapark Resort
Golden Taurus Aquapark Resort
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sumus Hotel Stella & Spa 4 Superior
Sumus Hotel Stella & Spa 4 Superior
Sumus Hotel Stella & Spa 4 Superior
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.