Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pineda de Mar me pishinë për fëmijë

Pineda de Mar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pineda de Mar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Golden Taurus Aquapark Resort
Golden Taurus Aquapark Resort
Golden Taurus Aquapark Resort
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
ALEGRIA Pineda Splash
ALEGRIA Pineda Splash
ALEGRIA Pineda Splash
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
H Top Pineda Palace
H Top Pineda Palace
H Top Pineda Palace
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Aqua Hotel Promenade
Aqua Hotel Promenade
Aqua Hotel Promenade
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Merce Pineda de Mar
Merce Pineda de Mar
Merce Pineda de Mar
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
GHT Balmes Hotel-Aparthotel & SPLASH
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sorrabona
Hotel Sorrabona
Hotel Sorrabona
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Camping Bellsol
Camping Bellsol
Camping Bellsol
Parku i Pushimeve/Kampi
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Apartments Sorrabona
Apartments Sorrabona
Apartments Sorrabona
Apartament
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Aparthotel Nostre Mar
Aparthotel Nostre Mar
Aparthotel Nostre Mar
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Paradis Park
Hotel Paradis Park
Hotel Paradis Park
Hotel
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Camping Senia Caballo de Mar
Parku i Pushimeve/Kampi
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Homeholidaysrentals Escapade - Costa Barcelona
Apartament
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
HomeHolidaysRentals Palmier
Apartament
Spanja, Pineda de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.