Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Palma de Mallorca me pishinë për fëmijë

Palma de Mallorca
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 74 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Palma de Mallorca në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Palma Bellver Managed By Melia
Hotel Palma Bellver Managed By Melia
Hotel Palma Bellver Managed By Melia
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Melia Palma Marina
Melia Palma Marina
Melia Palma Marina
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Saratoga
Hotel Saratoga
Hotel Saratoga
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Occidental Playa de Palma
Occidental Playa de Palma
Occidental Playa de Palma
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Catalonia Majorica
Catalonia Majorica
Catalonia Majorica
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Hispania Palma de Mallorca
Hotel Hispania Palma de Mallorca
Hotel Hispania Palma de Mallorca
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Innside by Melia Palma Bosque
Innside by Melia Palma Bosque
Innside by Melia Palma Bosque
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Java Palma de Mallorca
Hotel Java Palma de Mallorca
Hotel Java Palma de Mallorca
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
UR Palacio Avenida - Adults Only
UR Palacio Avenida - Adults Only
UR Palacio Avenida - Adults Only
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Innside by Melia Palma Center
Innside by Melia Palma Center
Innside by Melia Palma Center
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Nixe Palace
Hotel Nixe Palace
Hotel Nixe Palace
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Aparthotel Fontanellas Playa
Aparthotel Fontanellas Playa
Aparthotel Fontanellas Playa
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
THB Mirador
THB Mirador
THB Mirador
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Roc Leo
Hotel Roc Leo
Hotel Roc Leo
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
BQ Amfora Beach
BQ Amfora Beach
BQ Amfora Beach
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
BQ Apolo Hotel
BQ Apolo Hotel
BQ Apolo Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
GPRO Valparaiso Palace & Spa
GPRO Valparaiso Palace & Spa
GPRO Valparaiso Palace & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Feliz
Hotel Feliz
Hotel Feliz
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
UR Portofino
UR Portofino
UR Portofino
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Cosmopolitan Palma de Mallorca
Hotel Cosmopolitan Palma de Mallorca
Hotel Cosmopolitan Palma de Mallorca
Hotel
Spanja, Palma de Mallorca
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.