Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Oviedo me pishinë për fëmijë

Oviedo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Oviedo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Gran Hotel Espana Oviedo
Gran Hotel Espana Oviedo
Gran Hotel Espana Oviedo
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Nap Hotel Oviedo
Nap Hotel Oviedo
Nap Hotel Oviedo
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
NH Oviedo Principado
NH Oviedo Principado
NH Oviedo Principado
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Eurostars Hotel de la Reconquista
Eurostars Hotel de la Reconquista
Eurostars Hotel de la Reconquista
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ayre Hotel Ramiro I
Ayre Hotel Ramiro I
Ayre Hotel Ramiro I
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
AC Hotel Oviedo Forum A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Oviedo Forum A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Oviedo Forum A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Sercotel Ciudad de Oviedo
Hotel Sercotel Ciudad de Oviedo
Hotel Sercotel Ciudad de Oviedo
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Gran Hotel Las Caldas Villa Termal
Gran Hotel Las Caldas Villa Termal
Gran Hotel Las Caldas Villa Termal
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Hotel Las Caldas Spa & Sport
Hotel Las Caldas Spa & Sport
Hotel Las Caldas Spa & Sport
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Oca Santo Domingo Plaza
Oca Santo Domingo Plaza
Oca Santo Domingo Plaza
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Palacio De La Vinona
Hotel Palacio De La Vinona
Hotel Palacio De La Vinona
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Fruela
Hotel Fruela
Hotel Fruela
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Astures
Astures
Astures
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Oviedo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.