Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nerja me pishinë për fëmijë

Nerja
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Nerja në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Balcon de Europa
Hotel Balcon de Europa
Hotel Balcon de Europa
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Perla Marina Nerja
Perla Marina Nerja
Perla Marina Nerja
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Hotel Riu Monica - Adults Only
Hotel Riu Monica - Adults Only
Hotel Riu Monica - Adults Only
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Marinas de Nerja Beach & Spa
Marinas de Nerja Beach & Spa
Marinas de Nerja Beach & Spa
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Casa La Noria
Casa La Noria
Casa La Noria
Dhoma pushimesh
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Plaza Cavana
Hotel Plaza Cavana
Hotel Plaza Cavana
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Los Arcos Nerja
Los Arcos Nerja
Los Arcos Nerja
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hostal Tres Soles
Hostal Tres Soles
Hostal Tres Soles
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Toboso Apar - Turis
Toboso Apar - Turis
Toboso Apar - Turis
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Nerja Villas-Capistrano
Nerja Villas-Capistrano
Nerja Villas-Capistrano
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Hostal San Miguel Nerja
Hostal San Miguel Nerja
Hostal San Miguel Nerja
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Las Rosas de Capistrano
Apartamentos Las Rosas de Capistrano
Apartamentos Las Rosas de Capistrano
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Hostal Casa Mercedes
Hostal Casa Mercedes
Hostal Casa Mercedes
Shtëpi e mysafirëve
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
El Capistrano Sur
El Capistrano Sur
El Capistrano Sur
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
El Capistrano
El Capistrano
El Capistrano
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Apartamentos Marina Turquesa
Apartamentos Marina Turquesa
Apartamentos Marina Turquesa
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Welcome Inn Nerja guest house Luxury Bed & Breakfast
Welcome Inn Nerja guest house Luxury Bed & Breakfast
Welcome Inn Nerja guest house Luxury Bed & Breakfast
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • E vendosur
Apartamentos Mediterraneo Nerja
Apartamentos Mediterraneo Nerja
Apartamentos Mediterraneo Nerja
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Apartamentos Abril
Apartamentos Abril
Apartamentos Abril
8.7 E mirë
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Nerjaluna
Apartamentos Nerjaluna
Apartamentos Nerjaluna
Apartament
Spanja, Nerja
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.