Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mijas me kuzhinë dhe kuzhinete

Mijas
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Mijas për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Mi Capricho
Mi Capricho
Mi Capricho
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Los Amigos Beach Club
Los Amigos Beach Club
Los Amigos Beach Club
8.8 E mirë
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Crown Resorts Club Marbella
Crown Resorts Club Marbella
Crown Resorts Club Marbella
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Aparthotel Ona Campanario
Aparthotel Ona Campanario
Aparthotel Ona Campanario
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Miraflores Resort
Miraflores Resort
Miraflores Resort
7.9 Mesatare
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos La Dorada
Apartamentos La Dorada
Apartamentos La Dorada
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Club Bellasol
Club Bellasol
Club Bellasol
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Villarocamar
Hotel Villarocamar
Hotel Villarocamar
6.2 Më poshtë mesatare
Shtëpi fshati/palës
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.